O nas

W trosce o kobiety uświadamiamy je w temacie nowotworów strefy intymnej i chorób ginekologicznych.

Różowa wstążka symbolizująca nowotwory u kobiet.

Nowotwory ginekologiczne to nie wyrok!

Zachorowalność na nowotwory ginekologiczne stale rośnie. Niemal wszystkie nowotwory strefy intymnej stają się coraz powszechniejsze u kobiet w każdym wieku. Jednak wierzymy, że odpowiednia edukacja na temat wykrywania, profilaktyki i leczenia tych schorzeń może zatrzymać ten niekorzystny trend, a właściwe wsparcie pacjentek przyczyni się do pokonania problemów zdrowotnych.

Nowotwory ginekologiczne to nie żart

Dość z zamiataniem problemu pod dywan, bagatelizowaniem statystyk i brakiem edukowania społeczeństwa. Nowotwory strefy intymnej to poważna sprawa, która wymaga zaangażowania ze strony zarówno kobiet, jak i ich bliskich. Pragniemy budować świadomość wśród osób, które zachorowały, pań w stanie ryzyka, a także ich partnerów oraz rodzin. Nie ma na co czekać – rak może dopaść także Ciebie!

Kobiety potrzebują wsparcia

Doskonale wiemy, że kobiety potrzebują wsparcia, którego zbyt często nie otrzymują. Spoczywa na nas obowiązek informowania o najważniejszych kwestiach i formowania wiedzy o nowotworach u kobiet. Przyłącz się – razem z nami przekazuj fakty na temat chorób układu rozrodczego oraz schorzeń pokrewnych, a także ucz innych kontaktu z chorymi kobietami. Możesz zrobić więcej, niż Ci się zdaje!